Kategorie
Producenci

Search

Promotion
Sale out

Newsletter
Subscribe
Unsubscribe

Zobacz także:Wyprzedaż:Losowe zdjęcie:

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Grawostar


Grawostar LaserMark PRO

Urządzenia Grawostar LaserMark PRO zaprojektowane zostały by sprostać potrzebom małych, średnich i dużych przedsiębiorstw zarówno produkcyjnych jak i usługowych. Urządzenia serii LaserMark PRO są odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku w lasery CO2 bardzo dobrej jakości w rozsądnych cenach.

Zoptymalizowanie konstrukcji lasera oraz jego wykonania pozwoliło uzyskać bardzo konkurencyjne ceny produktów końcowych. Lasery Grawostar LaserMark PRO rewelacyjnie spełniają powierzone im zadania zarówno w firmach rozpoczynających swoją działalność na rynku jak i w zaawansowanych zakładach produkcyjnych.

Lasery używane są do obróbki najróżniejszych materiałów: akrylu, organicznego szkła, drewna, MDF, tekstyliów, tkaniny, skóry, papieru, materiałów EVA, PCV, kryształów, bambusa, pleksiglasu, gumy, marmuru czy granitu.

Ilość produktów jakie można wykonać z wykorzystaniem w/w materiałów jest praktycznie nie ograniczenia. Lasery LaserMark PRO najczęściej pojawiają się w firmach związanych z branżami: obuwniczymi, reklamowymi, zdobniczymi, używane są w przemyśle zabawkowym, samochodowym, odzieżowym czy modelarskim.

Do laserów dołączone jest specjalne oprogramowanie, które pozwala w prosty sposób przenieść pomysł z wyobraźni prosto do rąk klientów.


Specyfikacja techniczna

Obszar roboczy:
400×300mm
600×400mm
900×600mm
1200×900mm
1600x2300mm
1000×600mm
1600x1000mm
1250x1850mm

Moc lasera:
40W, 50W, 60W, 80W, 150W (opcjonalnie)

Tuba lasera: Jednordzeniowa, hermetyczna tuba laserowa Co2
Prędkość grawerowania: 0-900 mm/s
Prędkość cięcia: 0-300 mm/s
Powtarzalność: +/- 0.0125mm
Zasilanie: 230V (+/-10%), 50Hz
System chłodzenia: Wodny system chłodzenia
Stół do cięcia: Profesjonalny stół do cięcia lub stół o strukturze plastra miodu
System kontrolny: CNC PCS (Professional Control System)
Obsługiwane formaty graficzne: CorelDraw, AutoCAD, PLT, BMP, HPGL, JPEG, GIF, CDR, DWG, DXF, itd.
Oprogramowanie: Oryginalne oprogramowanie PL Engraving & Cutting Software


Części opcjonalne:
- Nadmuch powietrza (kompresor),
- Odciąg powietrza renomowanej firmy TBH,
- System chłodzenia wodnego,
- Wskaźnik laserowy,
- System automatycznego posuwu (np. z rolki),
- Stół z podciśnieniem,
- Przystawka obrotowa do grawerowania przedmiotów okrągłych,
- Automatyczna winda góra-dół.Krótkie wprowadzenie do technologii laserowej

Zgodnie z ich nazwą, grawerki laserowe to urządzenia, które do obróbki materiału używają lasera, a nie jak w tradycyjnej technologii mechanicznej, frezu napędzanego przez wrzeciono. Jest to nowa metoda obróbki i grawerowania – łatwa i szybka. Urządzenia laserowe potrafią obrabiać wiele różnych materiałów za pomocą promienia lasera CO2. Maszyny tego typu posiadają wiele zalet, takich jak:

- mała średnica lasera, wynosząca ok. 0,1 mm,
- możliwość cięcia i grawerowania w jednej operacji,
- brak konieczności zmiany narzędzi,
- brak możliwości złamania narzędzia, ponieważ go nie ma,
- możliwość wykonywania grawerowania i cięcia wektorowego (zarys) i rastrowego (obraz),
- duża szybkość pracy – do 1000 mm/sek.
- łatwość obsługi – używa się ich jak zwykłej drukarki.
 
 Urządzenia wspomagające pracę lasera
Doskonałym uzupełnieniem wycinarek laserowych są odciągi filtracyjne renomowanej firmy TBH służące do oczyszczania obszaru roboczego oraz eliminacji trujących i nieprzyjemnych zapachów. Wykorzystywanie profesjonalnych odciągów powietrza firmy TBH zwiększa czas eksploatacji lasera i pozwala na dłuższą, bezawaryjną pracę.
 
Więcej informacji udzielą nasi konsultanci.
Dane teleadresowe znajdą Państwo w zakładce Kontakt.
 
  
 
Polityka jakości naszej firmy

Firma Quedex oferuje Państwu komplet rozwiązań: Maszyny grawerskie, skaner 3D,frezarki CNC oraz plotery różnych producentów. Oferujemy grawerki, narzędzia grawerskie, narzędzia jubilerskie i drukarki 3D, wycinarki laserowe, laser wanadanowy, Nd:Yag, co2 i komplet rozwiązań do techniki laserowej (laser oraz okulary i tarcze ochronne). Wszystkie urządzenia objęte są naszym serwisem technicznym oraz zostały wybrane do oferowania Państwu w drodze praktycznych testów. W każdym przypadku dokładamy starań, aby produkty oferowane przez nas spełniały oczekiwania klientów jak i określone przez producentów normy.
PrzykładyGrawostar LaserMark PRO - Laser Co2, grawerko-wycinarka Grawostar LaserMark PROGrawostar LaserMark PRO - Wycinarka laserowa Grawostar LaserMark PROWersja do druku
Poleć produkt znajomemu!

Powrót

Grawerka CNC Frezarka CNC Grawer Engraving machines Frezarki Laser Nd:yag Qigong Natrysk poliuretanu Kamery termowizyjne Kamera termowizyjna Skaner 3D Roland EGX Roland MDX Tabliczki znamionowe Modelowanie 3D znakowanie laserowe Odciąg do lasera Znakowanie specjalne Produkcja naklejek znakowanie laserowe znakowanie laserowe qigong taichi kungfu