Kategorie
Producenci

Search

Promotion
Sale out

Newsletter
Subscribe
Unsubscribe

Zobacz także:Wyprzedaż:Losowe zdjęcie:

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Grawostar

Grawowstar RedStar Tony

Model profesjonalnej frezarki Grawowstar RedStar Tony został stworzony przez naszych inżynierów do obróbki drewna i plastiku na skalę przemysłową. Olbrzymia moc, sztywność i szybkość obróbki oraz kontroler DSP łączą się w doskonałą całość w modelu Redstar Tony.

Frezarki Redstar Tony zbudowane ze stali oraz jej odlewów, w celu usztywnienia całej konstrukcji. Posuwy maszyn RedStar Tony realizowane na przekładniach zębatych oraz wysokiej precyzji silnikach krokowych (opcjonalnie japońskie systemy serwonapędowe firmy Kawasaki) oraz wyposażone we wrzeciona chłodzone wodą (opcjonalnie HSD chłodzone powietrzem). Urządzenia najczęściej wykorzystywane są w branżach drzewnej i reklamowej.

Seria Mammoth frezarek RedStar kompatybilna jest z oprogramowaniem Type3, ArtCam, UG, Pro-E, MasterCam, UcancamV9, kodami NC.

Obniżenie kosztów, przyśpieszenie produkcji, zwiększenie jakości frezowania i grawerowania oraz zwiększenie wydajności to tylko niektóre zalety wykorzystania urządzeń serii Redstar Mamut.

Grawostar RedStar oferuje pełen zakres obrabiarek CNC do pracy w drewnie. Od standardowych modeli Tony-A ze standardowym stołem T-owym, po modele Tony-AT posiadające uchwyty do automatycznej zmiany narzędzia (magazynek na 8 narzędzi).

Opcjonalnie instalowane są: stół z podciśnieniem do bezdotykowego przytrzymywania materiału obrabianego, serwonapędy renomowanej firmy Kawasaki do zwiększenia prędkości pracy, odpylacz do usuwania odpadów z procesu frezowania oraz wszystkie przystawki, które znajdują się w ofecie.

Model: Grawostar Redstar Tony

System posuwu XY: System zębatkowy, prowadnice liniowe
System posuwu Z: Śruba kulowa, prowadnice liniowe
Realizacja posuwu: Mikro-krokowy silnik krokowy System serwo
Pole robocze X,Y: 1300mm x 2500mm
Posuw w osi Z: 200nmm
Rozdzielczość: 0.025mm
Max prędkość posuwu:
35000 mm/min i 60000 mm/min

Max prędkość pracy: 25,000 mm/min
Wrzeciono:
3.0 KW / 1.5 KW / 4.5 KW / 6.0 KW HSD / 8.0 KW HSD

Oprogramowanie:
Artcam, Type3, Ucancam (Opcjonalnie)

Połączenie z komputerem: USB 2.0
Język maszyny: HPGL, G-code
Akcesoria: Odpylacz / Stół z podciśnieniem (Opcja)
Kolety: ф3.175mm/ф6mm/ф12.7mm
Zasilanie: AC400V±10% / 50Hz / 3FazyUprzejmie prosimy o kontakt z naszymi konsultantami w celu doprecyzowania oferty. Zastrzegamy sobie prawo dokonania zmian w specyfikacji w celu polepszenia jakości produktu.

Dane teleadresowe znajdą Państwo w zakładce Kontakt.


UWAGA! Model Grawostar Redstar Tony jest wystawiany przez nas bardzo często na targach. Po targach urządzenia są bardzo okazyjnie przez nas sprzedawane, cena jest wówczas niezwykle atrakcyjna, maszyny są praktycznie nieużywane.

Obecnie posiadamy kilka modeli potargowych - Zapraszamy!
Polityka jakości naszej firmy

Firma Quedex oferuje Państwu komplet rozwiązań: Maszyny grawerskie, skaner 3D,frezarki CNC oraz plotery różnych producentów. Oferujemy grawerki, narzędzia grawerskie, narzędzia jubilerskie i drukarki 3D, wycinarki laserowe, laser wanadanowy, Nd:Yag, co2 i komplet rozwiązań do techniki laserowej (laser oraz okulary i tarcze ochronne). Wszystkie urządzenia objęte są naszym serwisem technicznym oraz zostały wybrane do oferowania Państwu w drodze praktycznych testów. W każdym przypadku dokładamy starań, aby produkty oferowane przez nas spełniały oczekiwania klientów jak i określone przez producentów normy.

PrzykładyGrawostar RedStar Tony - Frezarka Grawostar RedStar TonyWersja do druku
Poleć produkt znajomemu!

Powrót

Grawerka CNC Frezarka CNC Grawer Engraving machines Frezarki Laser Nd:yag Qigong Natrysk poliuretanu Kamery termowizyjne Kamera termowizyjna Skaner 3D Roland EGX Roland MDX Tabliczki znamionowe Modelowanie 3D znakowanie laserowe Odciąg do lasera Znakowanie specjalne Produkcja naklejek znakowanie laserowe znakowanie laserowe qigong taichi kungfu