Kategorie
Producenci

Search

Promotion
Sale out

Newsletter
Subscribe
Unsubscribe

Zobacz także:Wyprzedaż:Losowe zdjęcie:

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Quedex

Programowanie mikrokontrolerów

Firma Quedex, korzystając z 25 lat doświadczenia w elektronice i programowaniu zajmuje się budową i programowaniem mikrokontrolerów jedno- lub wielo-układowych i budową urządzeń elektronicznych. Programujemy układy 8051, Atmel, Motorola, Intel, PIC.

Oferta ta skierowana do klientów/firm, które chcą zwiększyć możliwości produkcyjne, zautomatyzować obecną manualną produkcję, zwiększyć kontrolę, jakość, szybkość produkcji, zaoszczędzić pieniądze przez zautomatyzowanie produkcji.

Zastosowanie elektroniki pozwala zsynchronizować prędkość całej linii produkcyjnej i zwiększenie wydajności. W procesie produkcji minimalizowane są wady, awarie i inne wypadki wpływające niekorzystnie na proces produkcyjny. Zwracamy uwagę na każdy szczegół, który pozwoli zaoszczędzić naszemu klientowi pieniądze, zwiększyć wygodę i jakość jego pracy.
Osobno dla Państwa udzielamy porad związanych z usprawnieniem procesu technologicznego, zwiększeniem prędkości i jakości całej linii produkcyjnej.

Posiadamy korzystne referencje i dziesiątki lat doświadczenia, nasze systemy wykorzystują firmy w całym kraju i za granicą. Jesteśmy producentem, serwisem technicznym i autoryzowanym dystrybutorem wielu światowej klasy marek. Jeśli poszukują Państwo urządzenia, którego nie ma w naszej ofercie – prosimy o przesłanie do nas zapytania. Wykonujemy również jednostkowe zlecenia (jedno specjalistyczne urządzenie na świecie). Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem.
Wersja do druku
Poleć produkt znajomemu!

Powrót

Grawerka CNC Frezarka CNC Grawer Engraving machines Frezarki Laser Nd:yag Qigong Natrysk poliuretanu Kamery termowizyjne Kamera termowizyjna Skaner 3D Roland EGX Roland MDX Tabliczki znamionowe Modelowanie 3D znakowanie laserowe Odciąg do lasera Znakowanie specjalne Produkcja naklejek znakowanie laserowe znakowanie laserowe qigong taichi kungfu