Kategorie
Producenci

Search

Promotion
Sale out

Newsletter
Subscribe
Unsubscribe

Zobacz także:Wyprzedaż:Losowe zdjęcie:

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Quedex

Elektrodrążarki EDM

Quedex zajmuje się wytwarzaniem specjalistycznych urządzeń do drążenia elektrolitycznego w materiałach trudno skrawalnych oraz o złożonych kształtach geometrycznych. Elektrodrążarki EDM wykorzystuje się również do obróbki materiałów łatwo skrawalnych, lecz o bardzo skomplikowanej geometrii. Przez zastosowanie własnych systemów posuwu i kontroli procesu elektrolizy efekty drążenia posiadają bardzo wysoką rozdzielczość.

Elektrodrążarki EDM stosuje się w firmach, w których produkuje się: matryce kuźnicze, formy wtryskowe, kokile i formy odlewnicze, wykrojniki i stemple, oczka ciągarskie, narzędzia z węglików spiekanych i polikrystalicznego diamentu (PKD), przyrządy obróbkowe itp. Stosowane są do wykonywania bardzo małych otworów, np. w rozpylaczach silników wysokoprężnych, w tłoczkach sterujących hydrauliki siłowej, do obróbki i cięcia prętów paliwowych w energetyce jądrowej. Szeroko stosowane są w przemyśle lotniczym i rakietowym do obróbki części ze stopów żarowytrzymałych, jak: łopatki turbin i sprężarek, kanały w dyskach turbin odśrodkowych, przecinanie obejm kierowniczych i drążenie otworów kształtowych pod łopatki kierownicze, drążenie kanałów łopatkowych w wirnikach turbopomp itp.

Zapytaj o parametry oraz cenę elektrodrążarek QUEDEX.


Posiadamy korzystne referencje i dziesiątki lat doświadczenia, nasze systemy wykorzystują firmy w całym kraju i za granicą. Jesteśmy producentem, serwisem technicznym i autoryzowanym dystrybutorem wielu światowej klasy marek. Jeśli poszukują Państwo urządzenia, którego nie ma w naszej ofercie – prosimy o przesłanie do nas zapytania. Wykonujemy również jednostkowe zlecenia (jedno specjalistyczne urządzenie na świecie). Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem.
Wersja do druku
Poleć produkt znajomemu!

Powrót

Grawerka CNC Frezarka CNC Grawer Engraving machines Frezarki Laser Nd:yag Qigong Natrysk poliuretanu Kamery termowizyjne Kamera termowizyjna Skaner 3D Roland EGX Roland MDX Tabliczki znamionowe Modelowanie 3D znakowanie laserowe Odciąg do lasera Znakowanie specjalne Produkcja naklejek znakowanie laserowe znakowanie laserowe qigong taichi kungfu