Kategorie
Producenci

Search

Promotion
Sale out

Newsletter
Subscribe
Unsubscribe

Zobacz także:Wyprzedaż:Losowe zdjęcie:

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

TBH

Separator wstępny TBH FPV200

Systemy serii FPV, doskonale sprawdzają się przy odciągu i filtracji dużej ilości zanieczyszczeń. Separator wstępny jest urządzeniem, które efektywnie zwiększa możliwości urządzeń z serii LN i GL oraz pozwala na przedłużenie użyteczności wkładu filtracyjnego nawet 10-krotnie!
FPV jest niezwykle przydatny przy eliminacji trudnych do usunięcia i uciążliwych zanieczyszczeń, z którymi nie radzą sobie inne systemy. Nowoczesna technologia filtracji zanieczyszczeń opracowana przez firmę TBH. Separator wstępny TBH FPV 200 to gwaracja czystego i bezpiecznego środowiska pracy, wolnego od szkodliwych cząstek.

Separator wstępny FPV został zaprojektowany do współpracy z systemami odciągowo-filtracyjnymi serii LN i GL, przy usuwaniu zanieczyszczeń:

* powstających podczas obróbki drewna
* powstających podczas obróbki akrylu
* powstających podczas obróbki plastiku
* powstających podczas obróbki plexi
* powstających podczas obróbki grafitu
* kleistych cząstek
* powstających podczas obróbki gumy

Podczas obróbki dużej ilości problematycznych zanieczyszczeń systemami odciągowo-filtracyjnymi serii LN lub GL, może dochodzić do szybkiego zużywania się wkładów filtracyjnych. Zanieczyszczenia te mogą utrudniać filtracje zanieczyszczeń, a nawet prowadzić do całkowitego zablokowania filtra. Zmuszając tym samym użytkowanika do częstej wymiany wkładów filtracyjnych i ponoszenia dodatkowych kosztów.

Aby rozwiązać ten problem, firma TBH przygotowała dla Państwa systemy pozwalające na filtrację wstępną problematycznych cząstek. Separator wstępny TBH FPV 200 został wyposażony w niezwykle wydajny filtr patronowy, który posiada funkcję samooczyszczania. Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania przy likwidacji z środowiska pracy dużych ilości zanieczyszczeń, zwiększacie Państwo możliwości filtracyjne systemów odciągowych serii LN i GL.

Uwaga! Technologia filtracji wstępnej i zastosowanie separatora TBH FPV 200, jest możliwe tylko i wyłącznie jako dodatek do systemów odciągowych serii LN lub GL. Separator wstępny ułatwia filtrację zanieczyszczeń systemom odciągowo-filtracyjnym TBH. Przed zakupem produktu prosimy o kontakt w celu potwierdzenia właściwego wyboru.


Rozwiązanie do odciągu dużych ilości pyłu

Urządzenia z serii FPV służą jako separator wstępny i są stosowane przed systemami z serii LN i GL w środowisku o dużym zapyleniu. Systemy FPV pozwalają na oddzielenie dużych i średnich cząstki zanieczyszczeń (filtr klasy M zgodnie DIN EN 60335). Tak oczyszczone powietrze jest następnie poddawane dalszej filtracji w systemie filtracyjnym serii LN lub GL, gdzie wychwytywane są drobne cząstki oraz następuje neutralizacja gazów i oparów.

Zwiększenie efektywności pracy systemów odciągowych serii LN i GL oraz redukcja kosztów eksploatacji.


Łatwe oczyszczanie wkładów filtra i usuwanie zanieczyszczeń

Czyszczenie wkładu filtra odbywa się za pomocą automatycznej funkcji uruchamiającej wbudowaną szczotkę, przy pomocy, której następuje strząsanie z filtra patronowego zanieczyszczeń. Pył strząśnięty z filtra usuwa się poprzez wyjęcie i opróżnienie pojemnika. Proces ten odbywa się w prosty sposób i zapewnia zachowanie należnej czystości.

Czyste i bezpieczne środowisko pracy spełniające wymogi BHP


Zabezpieczanie filtrów przed substancjami kleistymi

W przypadku odciągu kleistych pyłów należy zabezpieczyć wkłady filtrujące przed zaklejaniem, za pomocą specjalnej powłoki PRECOFIX 1000. Powłokę nakłada się przed rozpoczęciem właściwej filtracji poprzez stopniowe wsypywanie proszku zabezpieczającego do przewodu ssawnego przy włączonym odciągu. W ten sposób powłoka, która chroni pory filtra przed szybkim zatkaniem, jest równomiernie nakładana. Powłokę tę należy odtwarzać po każdym czyszczeniu filtra. Filtry patronowe wielorazowego użytku, dzięki możliwości ich oczyszczania, doskonale nadają się do odciągu i filtracji problematycznych zanieczyszczeń. Przy dużej ilości zanieczyszczeń takie rozwiązanie jest zdecydowanie właściwsze niż zastosowanie tylko systemów z filtrami saturacyjnymi, takich jak systemy z serii LN.

Efektywna eliminacja kleistych zanieczyszczeń


PrzykładyPowłoka PRECOFIX 1000 - Najnowsza technologia separacji wstępnej z zastosowaniem urządzeń TBH oraz formuły opracowanej przez firmę TBH, pozwoli na efektywne usunięcie problematycznych zanieczyszczeń.
Dodatki do produktu:

Informacje techniczne - specyfikacja - Pobierz


Wersja do druku
Poleć produkt znajomemu!

Powrót

Grawerka CNC Frezarka CNC Grawer Engraving machines Frezarki Laser Nd:yag Qigong Natrysk poliuretanu Kamery termowizyjne Kamera termowizyjna Skaner 3D Roland EGX Roland MDX Tabliczki znamionowe Modelowanie 3D znakowanie laserowe Odciąg do lasera Znakowanie specjalne Produkcja naklejek znakowanie laserowe znakowanie laserowe qigong taichi kungfu