Kategorie
Producenci

Search

Promotion
Sale out

Newsletter
Subscribe
Unsubscribe

Zobacz także:Wyprzedaż:Losowe zdjęcie:

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

TBHSystem filtracyjny TBH Cleanroom LN 230 A - ISO Class 7

System odciągowo - filtracyjny TBH Cleanroom LN230 A, to urządzenie zaprojektowane typowo dla pracy w strefach wolnych od cząstek. Pozwala na efektywne usuwanie zanieczyszczeń lotnych, cząstek oraz oparów i gazów powstających podczas procesów technologicznych. Wysoka jakość, specjalistyczna modułowa budowa pozwalająca na dowolną konfigurację oraz efektywność pochłaniania zanieczyszeń sprawia, iż urządzenia filtracyjne TBH technologii Cleanroom budzą ogromne zainteresowanie. Fakt, iż każdy element jak i każdy z etapów filtracji został przystosowany do pracy w sterylnych pomieszczaniach oraz całkowicie zabezpieczony, pozwalając utrzymać szczelnośc całego systemu, sprawia, że technologia Cleanroom zaprojektowana przez firmę TBH to jedne z najlepszych urządzeń filtracyjnych na rynku.

Technologia Cleanroom pozwala na efektywną filtrację i eliminację zanieczyszczeń dla:

- przemysłu farmaceutycznego
- biotechnologii i technologii genetycznej
- produkcji z wykorzystaniem materiałów o wysokiej czystości
- produkcji precyzyjnych elementów
- zastosowań medycznych
- laboratoriów badawczych
- procesów mikroelektronicznych
- przemysłu spożywczego
- przemysłu chemicznego
- przemysł opakowań
- przemysłu kosmetycznego


Przed zakupem produktu prosimy o kontakt w celu potwierdzenia właściwego wyboru. Funcjonalność urządzenia zależy od zastosowania rodzaju wkładu filtracyjnego.

Normy i standardy Technologii Cleanroom

Systemy TBH serii Cleanroom, posiadają Certyfikat DIN EN ISO 14644-1 / EG-GMP dyrektywa i zgodność z CCI - Contamination Control Instruments in Stuttgart, Germany.

W zależności od wymaganej czystości i sterylności pomieszczenia, systemy Cleanroom dzielone są na klasy, w których definiuje się ilość i rozmiar zanieczyszczeń na metr sześcienny. System odciągowy CR-LN 230 A, jest zgodny z normą ISO 7.


Zasada funkcjonowania systemów filtracyjnych

Zanieczyszczenia zostają pochłaniane, a następnie transportowane w głąb urządzenia filtracyjnego poprzez ramię odciągowe, elastyczne tuby i rury. Wewnątrz systemu, zanieczyszczenia poddawane są oczyszczaniu, przechodząc poszczególne etapy filtracji. W zależności od typu i struktury cząstek zostają one zatrzymane na kolejnych stopniach systemu filtrującego, aż do likwidacji cząstek niebezpiecznych oraz zapachów i zanieczyszczeń gazowych. W końcowym etapie filtracji oczyszczone powietrze zostaje skierowane ponownie do środowiska pracy lub odprowadzone na zewnątrz budynku.


Specjalistyczna budowa systemów odciągowych TBH Cleanroom

Systemy filtracyjne TBH technologii Cleanroom zostały zaprojektowane z myślą o pracy w strefach czystych. Liczne zabezpieczenia pozwalają na efektywną likwidację zanieczyszczeń i utrzymanie szczelności systemu. Moduły filtracyjne wewnątrz systemów odciągowych zostały wyposażone w kołnierz ochronny z dodatkowymi mocowaniami zabezpieczającymi, który zapewnia całkowitą szczelność jednostki odciągowej.


Bezproblemowa wymiana wkładów filtracyjnych

W sytuacji gdy, rura ssąca zostanie odłączona od systemu, kołnierz ochronny nadal pozostaje w połączeniu do czasu zapieczętowania. W ten sposób chroniąc przed wydostaniem się niepożądanych cząstek do otoczenia. Odłączenie rury ssącej od systemu filtrującego np. podczas wymiany wkładów filtracyjnych, również powiązane jest z zabezpieczeniami. Ochronna folia, która dodatkowo zabezpiecza połączenie pomiędzy kołnierzem ochronnym a rurą, musi zostać zaplombowana, dopiero po wykonaniu tej czynności można bezpiecznie usunąć złącze czy wkład filtracyjny zachowując należną czystość.


Regulacja poziomu ciśnienia

Wewnątrz systemu filtracyjnego serii CR, moduły filtracyjne zostały umieszczone na specjalnie zaprojektowanej uszczelce. Pozwala ona kontrolować punkt styku pomiędzy filtrami a całą obudową systemu, jednocześnie regulując poziom ciśnienia.


Pomiar koncentracji cząstek wewnątrz jak i na zewnątrz systemu

Dodatkowo system odciągowy serii CR został wyposażony w 2 lub 4 czujniki pomiarowe ( w zależności od modelu urządzenia filtracyjnego), które zostały umiejscowione poniżej modułów filtracyjnych. Pozwala to na efektywny pomiar koncentracji cząstek bezpośrednio pod modułami z wkładami filtracyjnymi. Warto zauważyć, iż pomiar stężenia cząstek może być również wykonywany poza obszarem filtracji, całkowicie poza powierzchnią filtra, przy pomocy filtra bezpieczeństwa wyposażonego w filtr cząstek HEPA.

Dodatki do produktu:

Informacje techniczne - specyfikacja - Pobierz


Wersja do druku
Poleć produkt znajomemu!

Powrót

Grawerka CNC Frezarka CNC Grawer Engraving machines Frezarki Laser Nd:yag Qigong Natrysk poliuretanu Kamery termowizyjne Kamera termowizyjna Skaner 3D Roland EGX Roland MDX Tabliczki znamionowe Modelowanie 3D znakowanie laserowe Odciąg do lasera Znakowanie specjalne Produkcja naklejek znakowanie laserowe znakowanie laserowe qigong taichi kungfu