Kategorie
Producenci

Search

Promotion
Sale out

Newsletter
Subscribe
Unsubscribe

Zobacz także:Wyprzedaż:Losowe zdjęcie:

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Roland

EGX-30A

EGX-30A to nowa wersja modelu EGX-30, wyposażona w silnik bezszczotkowy o większej mocy oraz port USB. EGX-30A to niedrogie rozwiązanie grawerskie, szczególnie polecane przedsiębiorcom na początku działalności, kiedy nie dysponują jeszcze zbyt dużym budżetem. EGX-30A jest urządzeniem oszczędnym i w pełni skomputeryzowanym. Umożliwia tworzenie różnego rodzaju nagród i pamiątek, poprzez grawerowanie w tworzywach sztucznych oraz obróbkę rysikiem diamentowym mosiądzu i aluminium. EGX-30 umożliwia tworzenie m.in. tabliczek na drzwi, breloków do kluczy, plakietek na bagaż, tabliczek znamionowych itp. Możliwe jest również wycinanie grafiki, przeznaczonej do naniesienia metodą termotransferową na koszulki. Dodatkowym atutem tego produktu jest doskonałe oprogramowanie grawerskie już w cenie zestawu, które umożliwia natychmiastowe rozpoczęcie pracy bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów.

Łatwość obsługi

Urządzenie EGX-30A jest równie łatwe w użyciu jak zwykła drukarka. Dzięki zastosowaniu dołączonego do niej programu Dr Engrave możesz szybko i wygodnie stworzyć identyfikator lub tabliczkę pamiątkową. Wystarczy tylko utworzyć projekt, zaopatrzyć go w tekst lub grafikę i wysłać do maszyny. Wygodne w użyciu pokrętło na panelu sterowania umożliwia płynną regulację prędkości posuwu oraz prędkości obrotowej narzędzia.

Funkcjonalność

Istnieje wiele powodów, dla których maszyna EGX-30A jest idealnym urządzeniem do stosowania w pracy, domu i punkcie usługowym. Jednym z jej atutów są niewielkie rozmiary oraz wyjątkowo cicha praca. Powierzchnia robocza wynosząca 305 mm x 205 mm oraz precyzyjne narzędzie grawerujące o standardowej średnicy 3.175 mm zapewniają duże możliwości i doskonałe efekty.

Oprogramowanie do grawerowania

Roland EGX-30A daje możliwość korzystania ze standardowych fontów True Type. Dzięki dołączonemu oprogramowaniu można także zamieniać pliki rastrowe na grafikę wektorową, która jest zrozumiała dla maszyny. W programie Dr Engrave możliwe jest również importowanie serii danych z arkuszy kalkulacyjnych i wstawianie ich w zdefiniowane miejsce szablonu, co pozwala w łatwy i szybki sposób wykonywać prace seryjne.
Dodatki do produktu:

Folder Roland EGX-30A i dane techniczne - Pobierz


Wersja do druku
Poleć produkt znajomemu!

Powrót

Grawerka CNC Frezarka CNC Grawer Engraving machines Frezarki Laser Nd:yag Qigong Natrysk poliuretanu Kamery termowizyjne Kamera termowizyjna Skaner 3D Roland EGX Roland MDX Tabliczki znamionowe Modelowanie 3D znakowanie laserowe Odciąg do lasera Znakowanie specjalne Produkcja naklejek znakowanie laserowe znakowanie laserowe qigong taichi kungfu