Kategorie
Producenci

Search

Promotion
Sale out

Newsletter
Subscribe
Unsubscribe

Zobacz także:Wyprzedaż:Losowe zdjęcie:

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Toon Boom Animation Inc.

Toon Boom Harmony

Toon Boom Harmony jest rewolucyjnym oprogragramowaniem przeznaczonym dla zespołu twórców animacji. Szereg oferowanych przez nie doskonałych narzędzi umożliwia zwiększenie wydajności pracy i pozwala rozwinąć skrzydła wyobraźni. Toon Boom Harmony powstało we współpracy z wiodącymi studiami z całego świata z myślą o długich seriach krótkich i długich filmów. Stanowi ono wydajne środowisko, w którym kilku animatorów może jednocześnie pracować nad tą samą sceną z łatwym dostępem do do aktualnych danych.

Współpraca w studio
Toon Boom Harmony daje imponujące możliwości pracy zespołowej i zarządzania wszystkimi etapami produkcji i zasobami z jednego centralnego punktu systemu.

Uwolnij swoją kreatywność
Toon Boom Harmony obsługuje wszystkie rodzaje animacji 2D bez poświęcania jakości lub stylu.

Różnorodność
Toon Boom Harmony obejmuje wszystkie etapy produkcji, od projektowania do ostatecznego renderingu w nieliniowym trybie pracy.
Wydajny sailnik animacji rysunkowych
Toon Boom Harmony, oparty na doskonałym silniku wektorowym pracującym w czasie rzeczywistym, jest niezależny od rozdzielczości i może tworzyć dane do wszelkiego rodzaju mediów – od internetu, przez urządzenia podręczne, po film i formaty wysokiej rozdzielczości.
PrzykładyPrzykład - Filmy animowane tworzone przy pomocy oprogramowania ToonBoomPrzykład - Filmy animowane tworzone przy pomocy oprogramowania ToonBoomWersja do druku
Poleć produkt znajomemu!

Powrót

Grawerka CNC Frezarka CNC Grawer Engraving machines Frezarki Laser Nd:yag Qigong Natrysk poliuretanu Kamery termowizyjne Kamera termowizyjna Skaner 3D Roland EGX Roland MDX Tabliczki znamionowe Modelowanie 3D znakowanie laserowe Odciąg do lasera Znakowanie specjalne Produkcja naklejek znakowanie laserowe znakowanie laserowe qigong taichi kungfu