Kategorie
Producenci

Search

Promotion
Sale out

Newsletter
Subscribe
Unsubscribe

Zobacz także:Wyprzedaż:Losowe zdjęcie:

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Toon Boom Animation Inc.


Toon Boom Digital Pro

Czysta animacja w przystępnej postaci

Toon Boom Digital Pro jest jedynym kompletnym „bezpapierowym” oprogramowaniem animacyjnym. Zaprojektowany dla profesjonalistów, program Toon Boom oferuje wysoką wydajność i niskie koszty operacyjne. Oparty na doskonałej technologii producenta nagrodzonej nagrogą Emmy, program Toon Boom Digital Pro łączy w sobie narzędzia wektorowe do tworzenia i edycji, animację w czasie rzeczywistym oraz etapy kompozytowania osadzone w wielopłaszczyznowym środowisku 3D.
Narzędzia zwiększające efektywność pracy, takie jak zarządzanie paletami, synchronizacja mowy z obrazem oraz morfing i inwersja kinematyki dają użytkownikowi realne możliwości popuszczenia wodzy fantazji. Użytkownik programu Toon Boom Digital Pro otrzymuje programy zapewniające szybką i płynną integrację w studiu, bogate materiały szkoleniowe oraz pomoc techniczną na wysokim poziomie. Toon Boom Digital Pro jest narzędziem wybieranym do rozmaitych projektów animacyjnych - od najprostszych do najbardziej skomplikowanych, od animacji cyfrowej do wycinankowej.

Oprogramowanie zaprojektowane do animacji “bezpapierowej”
Dzięki dekadzie doświadczeń w produkcji animacji, Toon Boom Digital Pro zawiera wszystkie najbardziej zaawansowane narzędzia stosowane przez wiodące studia na całym świecie.
Nowe możliwości dla animatorów w języku flash
Toon Boom Digital Pro wynosi użytkowników na nowy poziom kreatywności i wydajności, dzięki świetnym narzędziom animacyjnym i sprawdzonym procedurom pracy.

Duża wydajność i niskie koszty operacyjne
W porównaniu do obecnie stosowanych procedur pracy , Toon Boom Digital Pro w znaczący sposób redukuje koszty operacyjne, dzięki zintegrowanej strukturze, wiodącym narzędziom i bezpapierowej produkcji. Oszczędność czasu i kosztów można osiągnąć zarówno w przypadku niezależnej krótkmetrażowej, jak i pełnometrażowej produkcji.

Wsparcie techniczne ekspertów w dziedzinie animacji
Pracownicy Toon Boom zapewniają najlepsze wsparcie w branży poprzez dopasowane do potrzeb klienta programy wprowadzające oraz profesjonalne, szybkie i sprawne konsultacje w kilku językach. Zespół specjalistów ma rozległą wiedzę i doświadczenie we wszystkich rodzajach i stylach animacji oraz procedurach pracy.
PrzykładyPrzykład - program posiada kamerę pracującą w czasie rzeczywistym na kilku planach, dla których automatycznie dostosowywana jest perspektywa.
Wersja do druku
Poleć produkt znajomemu!

Powrót

Grawerka CNC Frezarka CNC Grawer Engraving machines Frezarki Laser Nd:yag Qigong Natrysk poliuretanu Kamery termowizyjne Kamera termowizyjna Skaner 3D Roland EGX Roland MDX Tabliczki znamionowe Modelowanie 3D znakowanie laserowe Odciąg do lasera Znakowanie specjalne Produkcja naklejek znakowanie laserowe znakowanie laserowe qigong taichi kungfu