Kategorie
Producenci

Search

Promotion
Sale out

Newsletter
Subscribe
Unsubscribe

Zobacz także:Wyprzedaż:Losowe zdjęcie:

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

RolandMETAZA MPX-80

Drukarka do metalu METAZA MPX-80 - najnowszy produkt z serii METAZA - pozwala szybko zmieniać zwykłe podarunki i gadżety promocyjne w piękne pamiątki. Za jej pomocą możliwe jest tworzenie zindywidualizowanych prezentów na specjalne okazje – począwszy od ślubów, przez rocznice, po urodziny oraz uroczystości ukończenia szkoły czy studiów. MPX-80 umożliwi przeniesienie na biżuterię doskonałej jakości zdjęć bliskich lub ulubionych czworonożnych pupili. Można również za jej pomocą upamiętnić spotkania bizensowe, tworząc unikatowe ozdoby lub nagrody.

MPX-80 umożliwia szybkie i łatwe przenoszenie tekstu, zdjęć, logo lub innej grafiki na rozmaite przedmioty, takie jak pamiątki, plakietki, wisiorki czy amulety. Narzędzie umieszczone w głowicy uderza w powierzchnię materiału* z dużą prędkością i precyzją, pozostawiając trwały ślad odpowiadający wysłanemu projektowi. Obróbka nie polega na wybieraniu materiału, dzięki czemu praca urządzenia jest bardzo cicha, co czyni ją idealnym rozwiązaniem dla sklepów z biżuterią, kiosków z pamiątkami czy laboratoriów fotograficznych.
* MPX-80 obrabia wiele rodzajów materiałów, m.in. platynę, złoto, srebro, mosiądz, stal nierdzewną, aluminium czy akryl.

Kompletne rozwiązanie
MPX-80 jest kompletnym rozwiązaniem, które posiada w zestawie wszystko, co jest niezbędne do wprowadzenia nowej usługi na rynek. Dołączone oprogramowanie METAZAStudio przyjmuje obrazy, projekty i fotografie z wielu źródeł, m.in. aparatów cyfrowych, telefonów komórkowych, plików jpg i bmp oraz popularnych formatów projektowych, takich jak ai oraz eps (format Adobe Illustrator w wersji 7 i 8).

Łatwa, intuicyjna obsługa
MPX-80 jest urządzeniem niezwykle łatwym w obsłudze, nawet bez profesjonalnego doświadczenia grawerskiego. Aby rozpocząć pracę, wystarczy zainstalować oprogramowanie i sterowniki oraz podłączyć MPX-80 do komputera za pomocą kabla USB. Materiał mocowany jest za pomocą specjalnej maty lub też imadła (opcja). MPX-80 jest urządzeniem praktycznie nie wymagającym konserwacji, a nieliczne czynności okresowo wykonywane przez użytkownika, takie jak wymiana głowicy, są szczegółowo opisane w instrukcji obsługi. Niewielkie wymiary urządzenia czynią je idealnym do sklepów i punktów usługowych.

Szybka i wygodna praca
MPX-80 pracuje bardzo szybko, dzięki czemu można obsłużyć klienta na poczekaniu.

Dane techniczne
Obrabiane materiały: złoto, srebro, miedź, platyna, mosiądz, aluminium, żelazo oraz stal nierdzewna itp. (Twardość nie może przekraczać 200 w skali Vickersa)
Maksymalna wielkość materiału: 100 mm (W) x 100 mm (H) x 40 mm (D)
(20 mm grubości przy zastosowaniu imadła)
Maksymalny obszar wydruku: 80 mm x 80 mm
Rozdzielczość: wysoka rozdzielczość: 529 dpi, tryb foto: 353 dpi, tryb tekstowy: 265 dpi, tryb wektorowy: 1058 dpi
Kierunek druku: jedno- lub dwukierunkowy (ustawiane w sterowniku)
Prędkość druku (domyślnie): foto: 50 mm/sek., wysoka rozdzielczość lub tekst: 33 mm/sek., wektor: 16 mm/sek.
Interfejs: USB (zgodny z USB 1.1)
Zasilanie: dedykowany zasilacz AC, Wejście: AC 100 - 240 V ± 10 %, 50/60 Hz, Wyjście: DC 19 V, 2.1 A
Zużycie energii: ok. 15 W
Poziom hałasu: poniżej 70 dB (A) (Zgodnie z ISO 7779)
Temperatura pracy: 10 - 30 °C
Dopuszczalna wilgotność: 35 - 80 % (bez kondensacji)
Wymiary: 264 mm (W) x 325 mm (D) x 217 mm (H)
Waga: 5.1 kg
Elementy zestawu: zasilacz AC, kabel zasilający, materiał do wydruku próbnego, kabel USB, płyta CD z oprogramowaniem, instrukcja obsługi, przewodnik po oprogramowaniu

Polityka jakości naszej firmy:

Firma Quedex oferuje Państwu komplet rozwiązań: Maszyny grawerskie, frezarki CNC oraz plotery różnych producentów. Oferujemy grawerki, narzędzia grawerskie, narzędzia jubilerskie i drukarki 3D, wycinarki laserowe, laser wanadanowy, Nd:Yag, co2 i komplet rozwiązań do techniki laserowej (laser oraz okulary i tarcze ochronne). Wszystkie urządzenia objęte są naszym serwisem technicznym oraz zostały wybrane do oferowania Państwu w drodze praktycznych testów. W każdym przypadku dokładay starań, aby produkty oferowane przez nas spełniały oczekiwania klientów jak i okreslone przez producentów normy.

PrzykładyZadziwiające możliwości nadruku - Dysponując najnowszą drukarką do metalu Roland METAZA MPX-80 mogą Państwo oferować klientom wyjątkowe nadruki tekstu, grafiki oraz zdjęć na metalach.
Personalizacja przedmiotów dzięki Metaza MPX-80 - Metaza MPX-80 sprawi, iż nawet zwykły przedmiot stanie się wyszukanym i oryginalnym prezentem na specjalną okazję.
METAZA MPX-80 - wydruk na metalu w kilku krokach. - Niewielkie wymiary urządzenia czynią je idealnym do sklepów i punktów usługowych.
Dodatki do produktu:

Ulotka urządzenia w formacie PDF - Pobierz


Wersja do druku
Poleć produkt znajomemu!

Powrót

Grawerka CNC Frezarka CNC Grawer Engraving machines Frezarki Laser Nd:yag Qigong Natrysk poliuretanu Kamery termowizyjne Kamera termowizyjna Skaner 3D Roland EGX Roland MDX Tabliczki znamionowe Modelowanie 3D znakowanie laserowe Odciąg do lasera Znakowanie specjalne Produkcja naklejek znakowanie laserowe znakowanie laserowe qigong taichi kungfu