Kategorie
Producenci

Search

Promotion
Sale out

Newsletter
Subscribe
Unsubscribe

Zobacz także:Wyprzedaż:Losowe zdjęcie:

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

YesSoftware

SuperPDF

SuperPDF jest programem do tworzenia plików PDF i konwersji dokumentów przeznaczonym dla komputerów i serwerów z systemem Windows, działającym na zasadzie sterownika drukarki. Program umożliwia swobodne tworzenie dokumentów PDF na podstawie plików w praktycznie każdym formacie. Aby utworzyć plik PDF wystarczy skorzystać z opcji drukuj. SuperPDF obsługuje również tryb linii poleceń umożliwiający programową konwersję do plików PDF z innych aplikacji.

Niski koszt
Co bardzo ważne licencja serwerowa kosztuje tak samo niewiele, co zwykła i nie wymaga żadnych dalszych opłat, np. od dokumentu, czy użytkownika.

Wysoka wydajność
SuperPDF może pracować w trybie wielowątkowym, co oznacza, że pozwala konwertować wiele dokumentów jednocześnie.

Obsługa olbrzymiej ilości dokumentów i formatów
SuperPDF obsługuje wszystkie rodzaje dokumentów i formaty plików, które można wydrukować na komputerach z systemem Windows – od obrazów do dokumentów HTML i MS Word.

Łatwa integracja
SuperPDF można łatwo zintegrować aplikacjami lokalnymi i internetowymi poprzez obsługę z linii poleceń.Zdjęcie przedstawiono jedynie w celach reklamowych.Wersja do druku
Poleć produkt znajomemu!

Powrót

Grawerka CNC Frezarka CNC Grawer Engraving machines Frezarki Laser Nd:yag Qigong Natrysk poliuretanu Kamery termowizyjne Kamera termowizyjna Skaner 3D Roland EGX Roland MDX Tabliczki znamionowe Modelowanie 3D znakowanie laserowe Odciąg do lasera Znakowanie specjalne Produkcja naklejek znakowanie laserowe znakowanie laserowe qigong taichi kungfu