Kategorie
Producenci

Search

Promotion
Sale out

Newsletter
Subscribe
Unsubscribe

Zobacz także:Wyprzedaż:Losowe zdjęcie:

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Roland

PICZA LPX-60

Nowy, kompaktowy skaner laserowy Rolanda jest już na rynku! Tym samym linia skanerów laserowych LPX wzbogaciła się o urządzenie oferujące doskonałą jakość modelu LPX-600 w mniejszej wersji i niszej cenie. LPX-60 jest wyposażony w bardzo łatwe w obsłudze oprogramowanie, które pozwala skanować skomplikowane obiekty 3D jednym naciśnięciem przycisku.

Model LPX-60 jest idealnym rozwiązaniem do skanowania niewielkich przedmiotów, a jego łatwość obsługi sprawia, że świetnie sprawdzi się zarówno w procesie szkolenia i nauczania, ale także w zastosowaniach komercyjnych. Instruktorzy i projektanci z łatwością poradzą sobie z obsługą LPX-60 nawet bez wcześniejszego szkolenia.

Zalety LPX-60:
- łatwość obsługi, która nawet nowicjuszom tworzenie plików 3D
- przyjazne dla użytkownika oprogramowania Roland LPX EZ
- łatwa instalacja poprzez złącze USB
- wysoka precyzja i jakość skanu (równa LPX-600), oferująca rozdzielczość do 0,2 mm
- obszar pracy o średnicy 203 mm i wysokości 304,8 mm
- możliwość ustawienia w biurze, dzięki kompaktowym rozmiarom i cichej pracy

Funkcje dla zaawansowanych użytkowników:
- oprogramowanie Dr. PICZA 3 (w zestawie) oferuje dostęp do ustawień i umożliwia eksportowanie danych 3D w formatach powierzchniowych
- oprogramowanie edycyjne Pixform Pro jest dostępne opcjonalnie

Oprogramowanie LPX EZ Studio kontroluje cały process od skanu wstępnego do utworzenia danych 3D CAD/CG w wielu formatach plików, m.in. STL, GSF lub 3DM (format programu Rhinoceros). EZ Studio automatycznie eliminuje zbędne wielokąty i wypełnia dziury, tworząc gładką, pełną siatkę. Program działa pod Windows XP/2000/Me/98SE.

Firma Quedex jest dystrybutorem, gwarantem, serwisem i bezpośrednim importerem tego produktu w Polsce. W naszej ofercie znajdą Państwo również wyposażenie dodatkowe, akcesoria i części zamienne.

Polityka jakości naszej firmy

Firma Quedex oferuje Państwu komplet rozwiązań: Maszyny grawerskie, skaner 3D,frezarki CNC oraz plotery różnych producentów. Oferujemy grawerki, narzędzia grawerskie, narzędzia jubilerskie i drukarki 3D, wycinarki laserowe, laser wanadanowy, Nd:Yag, co2 i komplet rozwiązań do techniki laserowej (laser oraz okulary i tarcze ochronne). Wszystkie urządzenia objęte są naszym serwisem technicznym oraz zostały wybrane do oferowania Państwu w drodze praktycznych testów. W każdym przypadku dokładay starań, aby produkty oferowane przez nas spełniały oczekiwania klientów jak i okreslone przez producentów normy.
Dodatki do produktu:


Grawerka CNC Frezarka CNC Grawer Engraving machines Frezarki Laser Nd:yag Qigong Natrysk poliuretanu Kamery termowizyjne Kamera termowizyjna Skaner 3D Roland EGX Roland MDX Tabliczki znamionowe Modelowanie 3D znakowanie laserowe Odciąg do lasera Znakowanie specjalne Produkcja naklejek znakowanie laserowe znakowanie laserowe qigong taichi kungfu