Kategorie
Producenci

Search

Promotion
Sale out

Newsletter
Subscribe
Unsubscribe

Zobacz także:Wyprzedaż:Losowe zdjęcie:

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

RSI

Skaner Laserowy MicroScan

Skaner laserowy MicroScan jest urządzeniem znacznie zwiększającym możliwości digitizerów Microscribe. Oferuje on użytkownikowi możliwość już nie tylko sczytywania konturów obiektu lecz wprowadzania do komputera jego pełnego obrazu. MicroScan jest dostępny jako kompletny zestaw w połączeniu z czterema modelami digitizera Microscribe, ale także jako opcja do wersji 6DOF wyposażonych w złącze USB.

Standardowa konfiguracja oparta jest na modelu Microscribe G2LX, który stanowi lepsze rozwiązanie niż G2L ze względu na większą dokładność. Największą dokładność można osiągnąć z modelem G2X, który jednak oferuje mniejszą przestrzeń pracy. Problem ten nie jest jednak zbyt istotny, ponieważ dzięki wysokiej precyzji wyrównywania oraz łączenia danych skanu odczytanych z różnej perspektywy, które oferuje Microscan, przestrzeń robocza nie jest tak naprawdę ograniczeniem. Współpraca z nowymi systemami MLX jest również możliwa. Wcześniejsze urządzenia Microscribe nie są obsługiwane, ponieważ nie posiadają wbudowanego interfejsu USB.

Firma Quedex oferuje Państwu komplet rozwiązań: Maszyny grawerskie, skaner 3D,frezarki CNC oraz plotery różnych producentów. Oferujemy grawerki, narzędzia grawerskie, narzędzia jubilerskie i drukarki 3D, wycinarki laserowe, laser wanadanowy, Nd:Yag, co2 i komplet rozwiązań do techniki laserowej (laser oraz okulary i tarcze ochronne). Wszystkie urządzenia objęte są naszym serwisem technicznym oraz zostały wybrane do oferowania Państwu w drodze praktycznych testów. W każdym przypadku dokładay starań, aby produkty oferowane przez nas spełniały oczekiwania klientów jak i okreslone przez producentów normy.
PrzykładyMicroScan - Zainstalowany na ramieniu MicroScribe.
*MicroScribe jest urządzeniem dostępnym osobno.Przykład - skanowanie skanerem MicroScan zainstalowanym na digitizerze Microscribe.Wersja do druku
Poleć produkt znajomemu!

Powrót

Grawerka CNC Frezarka CNC Grawer Engraving machines Frezarki Laser Nd:yag Qigong Natrysk poliuretanu Kamery termowizyjne Kamera termowizyjna Skaner 3D Roland EGX Roland MDX Tabliczki znamionowe Modelowanie 3D znakowanie laserowe Odciąg do lasera Znakowanie specjalne Produkcja naklejek znakowanie laserowe znakowanie laserowe qigong taichi kungfu