Kategorie
Producenci

Search

Promotion
Sale out

Newsletter
Subscribe
Unsubscribe

Zobacz także:Wyprzedaż:Losowe zdjęcie:

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Roland


MODELA MDX-40R

Długo oczekiwany nowy model maszyny firmy Roland jest już dostępny! MDX-40R zapewnia olbrzymie możliwości pracy. Jest to znakomite urządzenie frezujące i grawerujące, służące do modelowania na podstawie projektu trójwymiarowego utworzonego w programie CAD/CAM lub na podstawie skanu 3D. Dodatkowym atutem tej maszyny jest wyposażenie w oś obrotową, silnik wysokoobrotowy i znakomite oprogramowanie. Ta maszyna zrobi wszystko za Ciebie!

Frezowanie dokładne i szybkie
Model MDX-40R jest rozwiązaniem kompleksowym. Urządzenie jest inteligentną frezarką i grawerką, umożliwiającą instalację wielu różnych narzędzi do szerokiego zakresu zastosowań. Maszyna umożliwia wyfrezowanie praktycznie każdego kształtu, z bardzo dużą dokładnością – rozdzielczość programowa wynosi 0,01 mm, natomiast mechaniczna 0,002 mm. Niewątpliwą zaletą urządzenia MDX-40R jest mocny silnik napędzający wrzeciono, które obraca się z prędkością regulowaną w zakresie 4500 – 15000 obr/min. Dzięki szybkiemu obrotowi wrzeciona oraz silnikowi krokowemu napędzającemu głowicę w osiach X,Y,Z, maszyna może pracować z dużą prędkością posuwu, wynoszącą w płaszczyźnie XY od 0,1 do 50 mm/s, natomiast w kierunku Z od 0,1 do 30 mm/s.

Oś obrotowa
Opcjonalnie w maszynie MDX-40R można zainstalować oś obrotową, niedostępną w przypadku mniejszych urządzeń z serii Modela. Jest to duże udogodnienie, ponieważ umożliwia automatyczny obrót obiektu, a co za tym idzie znacznie zwiększa wygodę pracy i otwiera przed użytkownikiem nowe możliwości.

Większe pole robocze
W porównaniu z MDX-15/20, urządzenie MDX-40R dysponuje znacznie większym polem roboczym. Jego wymiary wynoszą 305 mm (X) x 305 mm (Y) x 105 mm (Z) – jest to wystarczająco dużo, aby poradzić sobie z większością zadań w dziedzinie modelowania.

Pełne oprogramowanie w standardzie
Podobnie jak w przypadku innych urządzeń firmy Roland, model MDX-40R jest standardowo wyposażony w oprogramowanie, które służy nie tylko do sterowania maszyną, ale także umożliwia tworzenie projektów do późniejszego frezowania lub grawerowania (m.in. Modela Player i Virtual Modela). Maszyna jest także kompatybilna z zewnętrznym oprogramowaniem typu CAD/CAM, co zapewnia użytkownikowi możliwość korzystania z takiego programu, jaki najbardziej mu odpowiada – m.in. SolidWorks, Rhinoceros, VectorWorks, LightWave, VisualMill, 3ds max i formZ. Ponadto, MDX-40R obsługuje formaty przemysłowe, takie jak DXF, IGES, VRML oraz Point Cloud.

Możliwość skanowania
Urządzenie MDX-40 posiada jako opcję wyposażenia dokładny, precyzyjny skaner 3D, skaner ten nieprawdopodobnie powiększa możliwości projektowe oraz Rapid Prototyping.

Materiały
Urządzenie MDX-40R potrafi frezować w takich materiałach jak: ABS, akryl, drewno, styropian, sztuczne drewno, wosk modelarski. Materiały o pośrednich właściwościach i podobnym stopniu twardości również nadają się do obróbki.

Firma Quedex jest dystrybutorem, gwarantem, serwisem i bezpośrednim importerem tego produktu w Polsce. W naszej ofercie znajdą Państwo również wyposażenie dodatkowe, akcesoria i części zamienne.

Uwaga! Sprawdź czy kupując urządzenie otrzymasz przystawkę Metal Marq!!!

Polityka jakości naszej firmy:

Firma Quedex oferuje Państwu komplet rozwiązań: Maszyny grawerskie, frezarki CNC oraz plotery różnych producentów. Oferujemy grawerki, narzędzia grawerskie, narzędzia jubilerskie i drukarki 3D, wycinarki laserowe, laser wanadanowy, Nd:Yag, co2 i komplet rozwiązań do techniki laserowej (laser oraz okulary i tarcze ochronne). Wszystkie urządzenia objęte są naszym serwisem technicznym oraz zostały wybrane do oferowania Państwu w drodze praktycznych testów. W każdym przypadku dokładay starań, aby produkty oferowane przez nas spełniały oczekiwania klientów jak i okreslone przez producentów normy.
PrzykładyMaszyna MDX-40R - widok osi obrotowej (z perspektywy ukośnej)Maszyna MDX-40R - wyposażona w oś obrotową (widok z przodu)
Maszyna MDX-40R - widok z góryProgram Modela Player 4 - dostarczany standardowo z maszyną
Dodatki do produktu:

Ulotka urządzenia, dane technincze, folder MDX-40R - Pobierz


Wersja do druku
Poleć produkt znajomemu!

Powrót

Grawerka CNC Frezarka CNC Grawer Engraving machines Frezarki Laser Nd:yag Qigong Natrysk poliuretanu Kamery termowizyjne Kamera termowizyjna Skaner 3D Roland EGX Roland MDX Tabliczki znamionowe Modelowanie 3D znakowanie laserowe Odciąg do lasera Znakowanie specjalne Produkcja naklejek znakowanie laserowe znakowanie laserowe qigong taichi kungfu