Kategorie
Producenci

Search

Promotion
Sale out

Newsletter
Subscribe
Unsubscribe

Zobacz także:Wyprzedaż:Losowe zdjęcie:

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Immersion Corporation

MicroScribe MX

Najnowsze urządzenia firmy Immersion – digitizery 3D MicroScribe MX/MLX – są już dostępne.

Wyjątkowa precyzja i efektywność tworzenia przy pomocy systemu Microscribe sprawia, że wykorzystywany jest przez projektantów na całym świecie. Dzięki śledzeniu powierzchni obiektu za pomocą specjalnego czujnika, możliwe jest szybkie tworzenie szczegółowych modeli komputerowych na podstawie obiektów rzeczywistych. Jest to rozwiązanie, które pozwala rewolucyjnie zwiększyć wydajność pracy w porównaniu z tradycyjnymi maszynami CMM (Coordinate Measurement Machines).

System Microscribe to także szybkie i dokładne narzędzie mające zastosowanie w tworzeniu prototypów i szacunkowych projektów modeli, dzięki możliwości konwertowania fizycznych obiektów w realistyczne modele 3D.

Dzięki Microscribe MX/MLX można przenosić dokładnie wszystkie kontury fizycznych obiektów wprost do aplikacji 3D lub CAD/CAM. Microscribe MX rozwiązuje problemy modelowania, niedokładności i braku realizmu.

Dzięki kontrolowanemu ręcznie przenoszeniu danych do komputera, Microscribe MX/MLX pozwala na modyfikację obiektów w czasie rzeczywistym.

Niespotykana wcześniej dokładność – 0,114 mm – prostota obsługi oraz nieprawdopodobna prędkość modelowania obiektów powodują, że jest to jedno z najlepszych urządzeń digitizujących w przestrzeni 3D.
Z powodzeniem można je polecić inżynierom, naukowcom, architektom i animatorom 3D.

Współpracuje z najlepszymi programami 3D/CAD/CAM pod kontrolą systemów Windows 2000 oraz XP.

Dzięki Microscribe MX?MLX można modelować trójwymiarowe obiekty niemożliwe do uzyskania w inny sposób!

Nowa wersja Microscribe pozwala na dodatkowe podłączenie do portu USB 2.0

Zapewnia to:
• Szybkie i elastyczne łącze USB
• Pełną przenośność, bez konieczności podłączania zasilacza (USB)
• Dwa rozmiary i cztery poziomy dokładności
• Kompatybliność z oprogramowniem Maya, 3ds max, LightWave 3D, Rhino oraz wieloma innymi

Microscribe MX oraz MLX to znakomite digitizery 3D. MLX to wersja o zwiększonym zasięgu ramienia, wynoszącym 84 cm, wobec 63 w przypadku wersji MX.

Dostępny jest bogaty wybór akcesoriów:
- sztywna walizka na urządzenie, pozwalająca na wygodne przenoszenie go i zapewniająca ochronę przed uszkodzeniem
- statyw
- przełącznik ręczny
- zestaw sond o zróźnicowanym kształcie i długości
-stylus
- bateria

W naszej ofercie znajduje się również plug-in do 3dsmax - Scribe-iT - pozwalający na bezpośrednią pracę digitizera w 3dsmax.

Oprogramowanie Handy Scan firmy Picasoft pozwala artystom plastykom na przenoszenie modeli z gliny wprost do programu 3D.
Wersja do druku
Poleć produkt znajomemu!

Powrót

Grawerka CNC Frezarka CNC Grawer Engraving machines Frezarki Laser Nd:yag Qigong Natrysk poliuretanu Kamery termowizyjne Kamera termowizyjna Skaner 3D Roland EGX Roland MDX Tabliczki znamionowe Modelowanie 3D znakowanie laserowe Odciąg do lasera Znakowanie specjalne Produkcja naklejek znakowanie laserowe znakowanie laserowe qigong taichi kungfu