Kategorie
Producenci

Search

Promotion
Sale out

Newsletter
Subscribe
Unsubscribe

Zobacz także:Wyprzedaż:Losowe zdjęcie:

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

ATS Informatica Grafica
EGX-300 z systemem Photoscript

EGX-300

W nowym modelu EGX-300 wszystkie funkcje zostały starannie zaprojektowane tak, aby stworzyć przyjazne w obsłudze urządzenie. EGX-300 jest jedyną w swoim rodzaju w pełni oprogramowaną maszyną grawerującą i frezarką cyfrową.

EGX-300 firmy Roland reprezuntuje nowoczesną generację urządzeń z serii CAMM-2. Starannie zaprojektowane funkcje sprawiają, że jest to przyjazna w obsłudze maszyna, zarówno dla profesjonalistów jak i amatorów. Zwiększona prędkość wrzeciona (do 15,000 obr./min.) oraz zakres osi Z dochodzący do 30mm umożliwia szybszą i dokładną obróbkę materiału, co skraca czas i zwiększa wydajność produkcji. EGX-300 jest wyposażona we wszystkie niezbędne narzędzia potrzebne do uzyskania w pełni profesjonalnych produktów. Nie potrzebujesz uzupełniać jej o żadne dodatkowe akcesoria – z EGX-300 natychmiast rozpocząć możesz tworzenie. Równie łatwa w obsłudze jak zwyczajna drukarka komputerowa nie wymaga dodatkowych umiejętności.
Językiem poleceń dla urządzenia EGX-300 jest Camm-GLII. Oprócz tego posiada wbudowany system równoczesnej kontroli wszystkich trzech osi (X, Y i Z), dzięki czemu możliwe jest grawerowanie (drukowanie) idealnych łuków i okręgów na powierzchniach gładkich, wklęsłych i wypukłych. Możesz nawet stworzyć znaki alfabetem Braille'a.

Maszyna wyposażona w system montażu typu T, dzięki czemu porównywalna jest z innymi maszynami wykorzystywanymi standardowo w przemyśle. EGX-300 obsługuje szeroki zakres dostępnych narzędzi – o średnicy od 3,175mm do 4,36mm.
EGX-300 zawiera wyłącznik bezpieczeństwa oraz przednią pokrywę z przełącznikiem blokady, dzięki któremu maszyna jest automatycznie wyłączana w momencie jej otwierania. Pokrywa przednia chroni także przed nadmiernym hałasem i odpryskiwaniem opiłków (resztek materiału), dodatkowo zapewniając cichy tryb pracy maszyny.
Z EGX-300 mo.żesz grawerować szeroką gamę materiałó, takich jak plastik, akryl, a także tworzyć napisy i rysunki w lekkich metalach jak aluminium i mosiądz.


Moduł drukujący

Dzięki przystawce do urządzenia EGX-300 możesz drukować zdjęcia, ilustracje, znaki graficzne i tekst na złocie, srebrze, platynie, mosiądzu, miedzi, aluminium oraz nierdzewnej stali. W prosty sposób możesz stworzyć trwałe i czytelne obrazy na powierzchni obiektu bez dodawania tuszu lub usuwania jakichkolwiek partii materiału.

Zastosowanie
Instalując przystawkę zwiększasz możliwości urządzenia EGX-300. Otrzymujesz drukarkę do metalu i grawerkę w jednym. Dzięki mocy maszyny EGX-300 oraz możliwościom jakie daje przystawka, szybko i skutecznie wyprodukujesz wyjątkowe plakietki, puchary, tablice pamiątkowe, medaliony oraz wiele innych artykułów promocyjnych i użytkowych.
Korzystając z dołączonego oprogramowania w łatwy i szybki sposób przenieść możesz zdjęcia, zeskanowne obrazy lub rysunki wektorowe wykonane w programie CorelDRAW wprost z pamięci twojego komputera na powierzchnię obrabianego materiału!

Zwiększ tempo i efektywność produkcji - zaletą tego urządzenia jest możliwość pracy z bardzo dużą dokładnością i pełną kontrolą parametrów (siły nadruku, luminancji, ogólnej jasności etc.). Przystawka drukuje metodą uderzania diamentową końcówką narzędzia w materiał (podobnie jak Roland Metaza MPX-50, lecz na znacznie większej powierzchni) wykorzystując opatentowaną metodę nadruku ilustracji, napisów oraz znaków. Element drukujący dotyka powierzchni z dużą prędkością i kontrolowaną siłą. Dokładnie reprodukuje subtelne przejścia w odcieniach oryginalnego obrazu zarówno na płaskich, jak i lekko nierównych powierzchniach.
Technologia ta pozwala nadrukować poziomy szarości, grafikę typu „line art” i teksty na różnorodnych metalach.

Dzięki załączonemu oprogramowaniu Photoscript możliwe jest tworzenie bogatych w pseudo trójwymiar zdjęć na złocie, srebrze, miedzi, mosiądzu, aluminium, stali nierdzewnej i innych, rwaz z automatycznymi podpisami wykonanymi metodą rysowania diamentem.


* Zamontowanie przystawki zmniejsza o +/- 3 cm obszar roboczy X maszyny ale pozwala na jednoczesną pracę drugim narzędziem – rysikiem diamentowym. Dzięki temu maszyna z poziomu jednego programu może jednocześnie drukować zdjęcia i rysować pisakiem diamentowym.

Zalety

• Bogate oprogramowanie
Photoscript to program do obróbki zdjęć, obrazków, rysunków graficznych itp. przechowywanych w pamięci komputera. Dzięki modułowi Cut Script daje możliwość ich bezpośredniego wykorzystania zeskanowanych obrazów, zdjęć, napisów, czy wcześniej wykonanych rysunków w CorelDRAW. Program obsługuje szereg różnych formatów plików: .pcx, .tif, .gif, .bmp, .tga oraz .jpg. Program Photoscript pozwala na zmianę kompozycji, zmniejszanie i powiększanie obiektów, dodawanie znaków graficznych i symboli oraz regulację iluminacji zdjęcia.
Oprócz tego urządzenie EGX-300 standardowo wyposażone jest w pakiet programów do grawerowania: Dr Engrave, 3D Engrave, Virual MODELA oraz MODELA Player.

• Duży obszar roboczy
Maksymalny obszar roboczy urządzenia EGX-300 wynosi 305mm x 230mm. Po zdemontowaniu stołu z systemem mocującym typu T i zainstalowaniu dołączonej do kompletu poliuretanowej podkładki, maszyna zmienia swój profil z urządzenia grawerującego na drukarkę.

• Zwiększona wydajność
EGX-300 to urządzenie o wysokiej mocy i prędkości wrzeciona pozwalającej na szybką i precyzyjną obróbkę materiału. Wrzeciono osiągające od 5,000 do 15,000 obr./min. oraz dodatkowa możliwość wykorzystania diamentowego rysika znacznie przyspieszają proces produkcji, rownocześnie zwiększając zakres możliwości urządzenia. Możliwość pracy z bardzo dużą dokładnością oraz pełną kontrolą parametrów - siły nadruku, iluminancji, ogólnej jasności etc., pozwala na otrzymywanie produktów wysokiej jakości. Przystawka drukuje metodą uderzania diamentową końcówką narzędzia w materiał wykorzystując opatentowaną metodę nadruku ilustracji, napisów oraz znaków na płaskich, jak i nierównych powierzchniach.

Komplet zawiera:

1. oprogramowanie
2. przystawkę
3. sterownik mikroprocesorowy
4. wymienny dodatkowy stół do drukowania

* szczegółowe informacje dotyczące urządzenia EGX-300 znależć można w opisie maszyny grawerskiej EGX-300.

Polityka jakości naszej firmy

Firma Quedex oferuje Państwu komplet rozwiązań: Maszyny grawerskie, skaner 3D,frezarki CNC oraz plotery różnych producentów. Oferujemy grawerki, narzędzia grawerskie, narzędzia jubilerskie i drukarki 3D, wycinarki laserowe, laser wanadanowy, Nd:Yag, co2 i komplet rozwiązań do techniki laserowej (laser oraz okulary i tarcze ochronne). Wszystkie urządzenia objęte są naszym serwisem technicznym oraz zostały wybrane do oferowania Państwu w drodze praktycznych testów. W każdym przypadku dokładamy starań, aby produkty oferowane przez nas spełniały oczekiwania klientów jak i określone przez producentów normy.
Wersja do druku
Poleć produkt znajomemu!

Powrót

Grawerka CNC Frezarka CNC Grawer Engraving machines Frezarki Laser Nd:yag Qigong Natrysk poliuretanu Kamery termowizyjne Kamera termowizyjna Skaner 3D Roland EGX Roland MDX Tabliczki znamionowe Modelowanie 3D znakowanie laserowe Odciąg do lasera Znakowanie specjalne Produkcja naklejek znakowanie laserowe znakowanie laserowe qigong taichi kungfu