Kategorie
Producenci

Search

Promotion
Sale out

Newsletter
Subscribe
Unsubscribe

Zobacz także:Wyprzedaż:Losowe zdjęcie:

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Roland
METAZA MPX-50

UWAGA! Produkt nie jest już oferowany - zgodnie z decyzją producenta. Prosimy o zapoznanie się z innymi - nowszymi produktami, które zastąpiły to rozwiązanie. Niniejsza informacja jest opublikowana by przybliżyć zarys historyczny i technologiczny. W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z obsługą serwisu.

Z drukarką do metalu METAZA MPX-50 możesz drukować zdjęcia, ilustracje, znaki graficzne i tekst na złocie, srebrze, platynie, mosiądzu, miedzi, aluminium lub nawet nierdzewnej stali czy plastiku. Innowacyjny system RPMS (Roland Photo Marking System) umożliwia tworzenie w prosty sposób trwałych, czytelnych obrazów na powierzchni obiektu bez użycia tuszu lub usuwania jakichkolwiek partii materiału.

METAZA MPX-50 przenosi dokładnie szczegóły i odcienie na powierzchnie metalowe i akrylowe, dając w wyniku profesjonalnej obróbki materiału trwały i estetyczny obraz.
Akcesoria

Wykorzystaj MPX-50 do umieszczenia nazw klientów na brelokach, bransoletkach, spinkach do mankietów, zegarkach, nożach lub nawet telefonach komórkowych. Stwórz własną grafikę, wykorzystaj zdjęcie lub nawet obraz przechwycony z kamery video. Drukarka MPX-50 jest łatwa w obsłudze - nawet użytkownik nie posiadający specjalnego doświadczenia będzie potrafił wykorzystać wszystkie jej możliwości. MPX-50 jest szybka! Nadrukowanie zdjęć na płaskich metalowych lub plastikowych powierzchniach trwa zaledwie kilka minut.
Nagrody i plakietki

Spraw, aby niezapomniane chwile, takie jak ślub, narodziny, awans czy zwycięstwo sportowe, zostały uwiecznione. Metaza MPX-50 pozwala łączyć zdjęcia i ilustracje z tekstem, dzięki czemu stworzysz piękne przedmioty na pamiątkę ważnych momentów w Twoim życiu.
Identyfikatory

Spersonalizuj klucze, plakietki bagażowe, identyfikatory, znaczki identyfikujące dla pracowników, dzieci czy nawet zwierząt. Twoje możliwości są od dziś nieograniczone. MPX-50 i jej oprogramowanie pozwala w łatwy sposób urzeczywistnić Twój pomysł, projekt i oczekiwania klienta. Projekt może zawierać portrety, teksty znaki towarowe, numery telefonów i inne wybrane przez Ciebie elementy, tworząc unikalny identyfikator dla Ciebie, klienta lub Twoich bliskich.Reklamówki i prezenty

Przedmioty z nadrukiem wykonanym za pomocą MPX-50 są idealne do wykorzystania w promocji, jako prezenty dla klientów, a także w szkołach, w biznesie i na imprezach sportowych. METAZA MPX-50 pozwala w nieograniczony sposób realizować Twoje pomysły i krok po kroku budować lepszy wizerunek Twojej firmy. Dzięki nieograniczonym możliwościom wzornictwa wszystko zależy od Ciebie!
Roland’s Photo Marking System (RPMS)

Drukarka MPX-50 wykorzystuje opatentowaną metodę nadruku ilustracji oraz tekstu. Technologia RPMS pozwala drukować na metalach i materiałach syntetycznych tekst oraz grafikę typu „line art” lub w odcieniach szarości. Podczas drukowania element drukujący dotyka powierzchni z dużą prędkością i kontrolowaną siłą, dokładnie odzwierciedlając subtelne przejścia w odcieniach oryginalnego obrazu na płaskich powierzchniach akrylowych, aluminiowych, elementów ze stali nierdzewnej, mosiądzu, złota, srebra, platyny i innych. Od akcesoriów, elementów maszyn do prezentów - Twoje możliwości ograniczone są wyłącznie pomysłami i wyobraźnią.
Niewielkie rozmiary i łatwość użycia

Dzięki bardzo małym rozmiarom, METAZA MPX-60 zmieści się wraz z laptopem na Twoim biurku. Wielkość obiektów, na których to urządzenie potrafi drukować, wynosi do 90 mm x 90 mm (3-1/2” x 3-1/2”) z maksymalnym obszarem nadruku - 80 mm x 80 mm (3-1/8” x 3-1/8”).
Dołączone oprogramowanie

Oprogramowanie Dr. Metaza, dołączone do zestawu, pracuje w Windows 95/98 i późniejszymi wersjami tego systemu. Ta łatwa w obsłudze, nawet dla początkujących użytkowników, aplikacja pozwala na szybki i bezproblemowy import grafiki (formaty BMP, JPG), dodanie tekstu, ramki, znaków graficznych. Oprogramowanie obsługuje również kamery cyfrowe i urządzenia standardu TWAIN_32.


Łatwa w obsłudze jak zwykła drukarka:

1. Import grafiki do Twojego komputera
Skaner
Kamera cyfrowa
CD-ROM

2. Oprogramowanie Dr. Metaza pozwala na edycję i rozplanowanie zdjęć, logo, tekstu itp.

3. Umieszczenie materiału w drukarce i rozpoczęcie procesu drukowania

4. Wyjęcie gotowego nadrukowanego produktu z MPX-50

Firma Quedex jest dystrybutorem, gwarantem, serwisem i bezpośrednim importerem tego produktu w Polsce. W naszej ofercie znajdą Państwo również wyposażenie dodatkowe, akcesoria i części zamienne.

Polityka jakości naszej firmy:

Firma Quedex oferuje Państwu komplet rozwiązań: Maszyny grawerskie, frezarki CNC oraz plotery różnych producentów. Oferujemy grawerki, narzędzia grawerskie, narzędzia jubilerskie i drukarki 3D, wycinarki laserowe, laser wanadanowy, Nd:Yag, co2 i komplet rozwiązań do techniki laserowej (laser oraz okulary i tarcze ochronne). Wszystkie urządzenia objęte są naszym serwisem technicznym oraz zostały wybrane do oferowania Państwu w drodze praktycznych testów. W każdym przypadku dokładay starań, aby produkty oferowane przez nas spełniały oczekiwania klientów jak i okreslone przez producentów normy.

Dodatki do produktu:

Ulotka urządzenia w formacie PDF (j.polski) - Pobierz


Wersja do druku
Poleć produkt znajomemu!

Powrót

Grawerka CNC Frezarka CNC Grawer Engraving machines Frezarki Laser Nd:yag Qigong Natrysk poliuretanu Kamery termowizyjne Kamera termowizyjna Skaner 3D Roland EGX Roland MDX Tabliczki znamionowe Modelowanie 3D znakowanie laserowe Odciąg do lasera Znakowanie specjalne Produkcja naklejek znakowanie laserowe znakowanie laserowe qigong taichi kungfu