Kategorie
Producenci

Search

Promotion
Sale out

Newsletter
Subscribe
Unsubscribe

Zobacz także:Wyprzedaż:Losowe zdjęcie:

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Roland

EGX-600

Maszyna EGX-600 posiada niezwykłą moc i prędkość charakterystyczną dla urządzeń wykorzystywanych w produkcji przemysłowej. Łatwość obsługi oraz ogromna liczba funkcji, w które jest wyposażona, sprawiają, że otrzymanie różnorodnych profesjonalnie i precyzyjnie wykonanych produktów jest bardzo proste. Urządzenie EGX-600 jest w pełni skomputeryzowane - standardowo dołączone oprogramowanie umożliwia tworzenie i wykonywanie różnorodnych projektów. Dzięki niemu możesz tworzyć jedyne w swoim rodzaju obiekty 3D i 2D: płaskorzeźby, identyfikatory, nagrody, trofea, medale itp.

Szybkość i dokładność dzięki DAC-FFP
System FFP to zaawansowana technologia kontroli narzędzi, która przewiduje jego ruch. System FFP łączy w sobie napęd pasowy oraz cyfrowy serwomechanizm bezszczotkowy prądu zmiennego w osiach X, Y, Z. Dzięki temu innowacyjnemu połączeniu EGX-600 jest bezkonkurencyjna. Urządzenie to zapewnia niezwykłą prędkość, precyzję grawerowania oraz oszczędność energii i materiału. W celu zwiększenia wydajności produkcji, EGX-600 zostało wyposażone w wysokoobrotowe wrzeciono oraz bezszczotkowy silnik na prąd stały, o zwiększonym momencie obrotowym oraz obniżonych wibracjach. Prędkość wrzeciona jest regulowana w przedziale 8000 - 30 000 obr./min., co umożliwia obrabianie wielu różnych materiałów, takich jak drewno, pianka uretanowa, plastik, akryl oraz mosiądz i aluminium.

Grawerowania z użyciem komputera
Karta pamięci MMC umożliwia przenoszenie danych z Twojego komputera bezpośrednio do urządzenia EGX-600. Dzięki funkcji automatycznego uczenia się, możesz wysyłać polecenia do maszyny bezpośrednio z panelu sterowania bez konieczności korzystania z komputera. Mogą one być zachowane w pamięci urządzenia lub na ruchomej karcie pamięci MMC*. Teraz możliwe jest łączenie urządzeń w celu zwiększenia linii produkcyjnej za sprawą nowej technologii wykorzystanej do tworzenia maszyny EGX-600. Dzięki detektorowi powierzchni punkt zerowy Z wyznaczany jest automatycznie w momencie, gdy wierzchołek końcówki wrzeciona dotyka powierzchni materiału**.

* Kompatybilna z Multi Media Card TM lub SD Memory Card. Uwaga! Do kopiowania z Twojego komputera na kartę potrzebna jest przystawka do zapisu pamięci.
** Automatyczna kontrola punktu Z współdziała z końcówką wrzeciona regulującą głębokość frezowania lub podczas rysowania powierzchni końcówką diamentową, jednak nie wtedy gdy aktywna jest funkcja automatycznego uczenia się.


Łatwe w użyciu oprogramowanie
EGX-600 posiada w wyposażeniu standardowym pełne oprogramowanie do grawerowania*. Dr Engrave to program umożliwiający tworzenie wysokiej jakości artykułów grawerowanych (z użyciem czcionek True Type). 3D Engrave umożliwia produkcję płaskorzeźb. Oprogramowanie MODELA Player CAM odczytuje pliki w formacie DXF oraz STL utworzone za pomocą popularnych programów 3D CAD** . Virtual MODELA*** pozwala na symulację wyglądu gotowego obiektu jeszcze przed dokonaniem cięcia, umożliwiając w ten sposób usunięcie potencjalnych błędów frezowania i skracając czas produkcji.

Inne zalety
Urządzenie EGX-600 wykorzystuje co najmniej dwa sposoby trwałego instalowania obrabianego elementu na stole roboczym. Dzięki przesuwalnej miarce oraz opcjonalnemu systemowi mocowania typu T, możliwe jest otrzymanie produktów o wysokiej precyzji i jakości. System ten pozwala także na umieszczanie długich tablic w obszarze roboczym maszyny. Do obróbki większych elementów służy specjalny system mocowania, który sprawnie zabezpiecza grawerowany materiał. Dodatkową zaletą urządzenia jest panel sterowania, dzięki któremu możliwe jest obsługiwanie maszyny z bezpiecznej odległości.


EGX-600 to wysokiej jakości maszyna grawerująca firmy Roland. Seria EGX-Pro posiada wymiary i moc profesjonalnych maszyn przy zachowaniu umiarkowanej ceny. 70-watowy silnik pracujący przy prędkości obrotowej do 30 tys. obr./min. pozwala łatwo grawerować prócz identyfikatorów również m.in. litery 3D oraz znaczniki numerów seryjnych. EGX-600 z łatwością sprosta wymaganiom seryjnej produkcji.Firma Quedex jest dystrybutorem, gwarantem, serwisem i bezpośrednim importerem tego produktu w Polsce. W naszej ofercie znajdą Państwo również wyposażenie dodatkowe, akcesoria i części zamienne.

Polityka jakości naszej firmy:

Firma Quedex oferuje Państwu komplet rozwiązań: Maszyny grawerskie, frezarki CNC oraz plotery różnych producentów. Oferujemy grawerki, narzędzia grawerskie, narzędzia jubilerskie i drukarki 3D, wycinarki laserowe, laser wanadanowy, Nd:Yag, co2 i komplet rozwiązań do techniki laserowej (laser oraz okulary i tarcze ochronne). Wszystkie urządzenia objęte są naszym serwisem technicznym oraz zostały wybrane do oferowania Państwu w drodze praktycznych testów. W każdym przypadku dokładamy starań, aby produkty oferowane przez nas spełniały oczekiwania klientów jak i określone przez producentów normy.
Dodatki do produktu:

Ulotka urządzenia w formacie PDF (w j. polskim) - Pobierz


Wersja do druku
Poleć produkt znajomemu!

Powrót

Grawerka CNC Frezarka CNC Grawer Engraving machines Frezarki Laser Nd:yag Qigong Natrysk poliuretanu Kamery termowizyjne Kamera termowizyjna Skaner 3D Roland EGX Roland MDX Tabliczki znamionowe Modelowanie 3D znakowanie laserowe Odciąg do lasera Znakowanie specjalne Produkcja naklejek znakowanie laserowe znakowanie laserowe qigong taichi kungfu