Quedex

Immersion Corporation

Microscribe G2 / 3D


Wyjątkowa precyzja i efektywność tworzenia przy pomocy systemu Microscribe sprawia, że wykorzystywany jest przez projektantów na całym świecie. Dzięki śledzeniu powierzchni obiektu za pomocą specjalnego czujnika, możliwe jest szybkie tworzenie szczegółowych modeli komputerowych.

System Microscribe to także szybkie i dokładne narzędzie mające zastosowanie w tworzeniu prototypów i szacunkowych projektów modeli, dzięki możliwości konwertowania fizycznych obiektów w realistyczne modele 3D.

Dzięki Microscribe 3D można przenosić dokładnie wszystkie kontury fizycznych obiektów wprost do aplikacji 3D lub CAD/CAM. Microscribe 3D rozwiązuje problemy modelowania, niedokładności i braku realizmu.

Dzięki kontrolowanemu ręcznie przenoszeniu danych do komputera Microscribe 3D pozwala na modyfikację obiektów w czasie rzeczywistym.

Dokładność 0,35 mm lub większa i prostota obsługi oraz nieprawdopodobna prędkość modelowania obiektów powodują, że jest to jedno z najlepszych urządzeń digitizujących w przestrzeni 3D.
Z powodzeniem można je polecić inżynierom, naukowcom, architektom i animatorom 3D.

Współpracuje z najlepszymi programami 3D / CAD /CAM.

Dzięki Microscribe 3D można modelować trójwymiarowe obiekty niemożliwe do uzyskania w inny sposób!


Nowa wersja Microscribe pozwala na dodatkowe podłączenie G2 do portu USB

Zapewnia to:
• Szybkie i elastyczne łącze USB oraz port szeregowy
• Pełną przenośność, bez konieczności podłączania zasilacza (USB)
• Dwa rozmiary i cztery poziomy dokładności
• Kompatybliność z oprogramowniem Maya, 3ds max, LightWave 3D, Rhino oraz wieloma innymi

Microscribe G2 to digitizer 3D. Wersja o zwiększonym zasięgu pracy - serial oraz USB, w komplecie foot pedal, możliwość zamówienia dodatkowy opcji (stylus tip, mounting putty, pad, hand switch).

W naszej ofercie znajduje się również plug-in do 3dsmax - Scribe-iT - pozwalający na bezpośrednią pracę digitizera w 3dsmax.

Oprogramowanie Handy Scan firmy Picasoft pozwala artystom plastykom na przenoszenie modeli z gliny wprost do programu 3D.