Quedex

Grawostar

Grawostar RedStar Leo


Seria frezarek Grawostar RedStar Leo jest najnowszym produktem firmy TBH. Zwarta i solidna konstrukcja urządzenia oraz zaawansowane sterowanie DSP umożliwia urządzeniu frezowanie i grawerowanie szerokiej gamy materiałów.

Dzięki intuicyjnemu panelowi LCD nasze frezarko-grawerki są łatwe w użytkowaniu.

Grawostar RedStar Leo wykonany jest z odlewów stali gwarantując sztywność konstrukcji na odpowiednim poziomie.

Dzięki temu zabiegowi sztywność maszyny jest wprost proporcjonalna do jej ciężaru. Posuwy realizowane są na śrubach kulowych i profesjonalnych prowadnicach liniowych, zapewniając długą żywotność urządzenia, najwyższą jakość frezowania i zmniejszone do minimum zabiegi konserwacyjne.

Frezarki CNC Grawostar serii RedStar Leo najczęściej wykorzystywane są w branżach reklamowych, drzewnych i w branży grawerskiej. Maszyny używane są do produkcji frontów meblarskich, drzwi, okien, szaf oraz produkcji artystycznej z ogromną precyzją.

Grawostar Redstar Leo z powodzeniem może być stosowany do wykonywania matryc, płaskorzeźb, rzeźb 3D*, akcesoriów dekoracyjnych, boazerii, skomplikowanych kształtów i projektów 3D*.

Wraz z maszynami możliwe jest odpowiednie doposażenie urządzeń w specjalne uchwyty i przystawki, dzięki którym możliwa jest praca w szkle, metalach miękkich, grawerowanie stali oraz innych metali.

Jesteśmy producentem różnego rodzaju imadeł, uchwytów, podajników i systemów automatyki przemysłowej. Z pewnością dopasujemy urządzenie do potrzeb Państwa Firmy.

Frezarko-grawerki RedStar Leo są łatwe w obsłudze, kompatybilne z oprogramowaniem Type3, ArtCam, UG, Pro-E, MasterCam, Ucancam, itp.

Modele Leo posiadają zróżnicowane pole robocze indywidualnie dobierane do potrzeb użytkownika.

Istnieje możliwość instalacji dwóch wrzecion w jednej maszynie by zwiększyć ilość wykonywanych detali w jednym czasie.


Model Redstar Leo

Stół:
600mm x 900mm
1300mm x 1200mm
1300mm x 1800mm
1300mm x 2400mm

Max prędkość: 8000 mm/min
Max prędkość pracy: 4000 mm/min
Dokładność: 0.02 mm
Powtarzalność: 0.01 mm
Maksymalny obszar pracypracy XY:
600mm x 800mm
1300mm x 1160mm
1300mm x 1750mm
1300mm x 2350mm

Posuw w osi Z:
100mm i 150mm

System posuwu: Micro-step Stepper Motor
Wrzeciono:
1.5kW 2x1.5kW 2.2kW

Prędkość wrzeciona: 0~24000 obr/min
Kolet: ф3.715/ф6
Język programowania: HP-GL, G-code
Zasilanie: AC 230V±10%/50HZ


Uprzejmie prosimy o kontakt z naszymi konsultantami w celu doprecyzowania oferty. Zastrzegamy sobie prawo dokonania zmian w specyfikacji w celu polepszenia jakości produktu.

Dane teleadresowe znajdą Państwo w zakładce Kontakt.
Polityka jakości naszej firmy

Firma Quedex oferuje Państwu komplet rozwiązań: Maszyny grawerskie, skaner 3D,frezarki CNC oraz plotery różnych producentów. Oferujemy grawerki, narzędzia grawerskie, narzędzia jubilerskie i drukarki 3D, wycinarki laserowe, laser wanadanowy, Nd:Yag, co2 i komplet rozwiązań do techniki laserowej (laser oraz okulary i tarcze ochronne). Wszystkie urządzenia objęte są naszym serwisem technicznym oraz zostały wybrane do oferowania Państwu w drodze praktycznych testów. W każdym przypadku dokładamy starań, aby produkty oferowane przez nas spełniały oczekiwania klientów jak i określone przez producentów normy.