Quedex

Grawostar

Grawostar Vesta


Grawostar - urządzenie do frezowania i grawerowania, charakteryzujące się stabilną i zwartą budową. Posiada system sterowania przez DSP. Maszyna wyposażona jest w potężny silnik wrzeciona do 3kW. Solidna i zwarta budowa wymusza większą sztywność całej konstrukcji, a przez regulowaną prędkość obrotów wrzeciona frezowanie w różnego rodzaju materiałach staje się o wiele prostsze.

Urządzenie jest sterowane z oddzielnego panela. Współpracuje z kodem G oraz NC. Urządzenie jest doskonałym produktem dla klientów wymagających zwiększonej siły i precyzji. Dzięki ergonomicznej budowie jest łatwe w konserwacji.

Grawostar występuje w różnych wersjach (silniki krokowe i serwonapędy) oraz oferuje zróżnicowane pole robocze (w zależności od modelu urządzenia).

W przypadku zainteresowania ofertą - prosimy o kontakt z naszą firmą. Nasz handlowiec zapozna się z Państwa potrzebami i prześle ofertę techniczno-cenową na podany email.

Uprzejmie prosimy o kontakt z naszymi konsultantami w celu doprecyzowania oferty. Zastrzegamy sobie prawo dokonania zmian w specyfikacji w celu polepszenia jakości produktu.

Dane teleadresowe znajdą Państwo w zakładce Kontakt.
Polityka jakości naszej firmy

Firma Quedex oferuje Państwu komplet rozwiązań: Maszyny grawerskie, skaner 3D,frezarki CNC oraz plotery różnych producentów. Oferujemy grawerki, narzędzia grawerskie, narzędzia jubilerskie i drukarki 3D, wycinarki laserowe, laser wanadanowy, Nd:Yag, co2 i komplet rozwiązań do techniki laserowej (laser oraz okulary i tarcze ochronne). Wszystkie urządzenia objęte są naszym serwisem technicznym oraz zostały wybrane do oferowania Państwu w drodze praktycznych testów. W każdym przypadku dokładamy starań, aby produkty oferowane przez nas spełniały oczekiwania klientów jak i określone przez producentów normy.