Kategorie
Producenci

Search

Promotion
Sale out

Newsletter
Subscribe
Unsubscribe

Zobacz także:



Wyprzedaż:



Losowe zdjęcie:

Giełda


Szanowni użytkowniku serwisu giełda.

Niniejszym oddajemy do Państwa użytku moduł giełdy internetowej – używanego sprzętu, oprogramowania i rynku pracy w branży designu oraz animacji 3D / 2D. Naszym zamiarem było stworzenie małego systemu giełdowego, którego użytkownicy sprzedawali i kupowaliby jedynie sprzęt i oprogramowanie specalistyczne.

W związku z ogromną ilością zapytań chcieliśmy również, aby było możliwe umieszczanie w nim ogłoszeń dotyczących świadczenia usług związanych z wykonywaniem animacji, efektów specjalnych, designem produktów i branżą projektowo-grawerską. Ogłoszenia mogą umieszczać bez ograniczeń firmy oraz osoby prywatne.

Państwa dane (emaile) są chronione przed skanowaniem przez internetowe roboty poszukujące adresów email. Prosimy o dodawanie ogłoszeń z rozwagą i poszanowaniem netykiety oraz ogólnie przyjętych standardów.

Ogłoszenia, które nie pokrywają się z przedmiotem naszej działalności nie będą umieszczane na giełdzie. Naszym celem jest stworzenie serwisu – giełdy, w którym ogłoszeń będzie niewiele, lecz będą one interesujące dla naszych klientów. Prosimy zatem o umieszczanie w nim tylko ofert uzanych przez Państwa jako atrakcyjne.

Szanowny internauto! Prosimy, abyś pamiętał, że nie odpowiadamy za treść publikowanych ogłoszeń i rzetelność sprzedających oraz kupujących, ogłoszenia są jednak moderowane przez naszego operatora. Po akceptacji treści zostają one umieszczone na liście ogłoszeń. Zastrzegamy sobie prawo do odrzucenia publikacji ogłoszenia bez podania przyczyny.

W przypadku niejasności lub problemów z funkcjonowaniem serwisu prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.






Grawerka CNC Frezarka CNC Grawer Engraving machines Frezarki Laser Nd:yag Qigong Natrysk poliuretanu Kamery termowizyjne Kamera termowizyjna Skaner 3D Roland EGX Roland MDX Tabliczki znamionowe Modelowanie 3D znakowanie laserowe Odciąg do lasera Znakowanie specjalne Produkcja naklejek znakowanie laserowe znakowanie laserowe qigong taichi kungfu